»   Menü    »   Hírek    »   Hírek

[newsitemrange] [newsnextpage][newslastpage] [/newsitemrange]
Hírek - Közlemények
Megváltozott WIFI beállítások   (2016.02.25.)
EuroOffice irodai alkalmazáscsomag minden ELTE-polgárnak   (2015.05.14.)
Újabb e-mail csatolmányként terjedő vírus   (2015.04.16.)
Új, különösen kártékony vírus terjed   (2015.01.21.)
Január 20-án bukkant fel egy olyan új vírus, amely levélcsatolmányként érkezett zip fájlok megnyitásával fertőz. Részletek »
Kritikus sebezhetőség a bash szoftverben   (2014.10.01.)
2014. szeptember 24-én CVE-2014-6271 azonosítóval publikálták a bash kritikus sebezhetőségét. Részletek »
Kritikus sebezhetőség az OpenSSL szoftverben   (2014.04.15.)
Kritikus sebezhetőséget publikáltak a széles körben elterjedt OpenSSL szoftverben 2014. április 8-án. A hiba kihasználásával a támadók hozzáférhettek a hibát tartalmazó szoftvert használó szerverek titkosított kapcsolatainak adattartalmához. Részletek »
Tárhely növelés   (2014.04.09.)
Az informatikai eszközpark korszerűsítése és a kapacitások átszervezése miatt lehetővé vált a levelezési illetve általános tárhelyek kvótáinak növelése. Részletek »
Win7, Win8 és Office 2010 igénylése otthoni gépekre a Neptunon keresztül   (2013.02.08.)
A Tisztaszoftver Program keretében az Egyetem jogviszonnyal rendelkező oktatói, illetve nem oktató dolgozói számára az alábbi szoftverek váltak elérhetővé az https://oktato.neptun.elte.hu/ oldalon: Részletek »
Változás az otthoni gépek vírusvédelmében   (2013.01.30.)
VirusBuster helyett Sophos

A VirusBuster vírusvédelmi termékeit kivezeti a piacról és a hozzá kapcsolódó szolgáltatásait megszünteti, így az Egyetem váltásra kényszerült. A tesztelések alapján a választás a Sophos termékcsaládjára esett. Részletek »
Személyes adatok egyeztetésének változása   (2012.06.28.)
Tájékoztatjuk tisztelt felhasználóinkat, hogy az ELTE IIG által nyújtott szolgáltatások esetében az átláthatóbb ügyintézés érdekében megváltozott a személyes adatok (köztük a webmailen, a DÖR-ben és más rendszereinkben megjelenített név) kezelése. Részletek »
.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2016.02.25.   :.