Az Informatikai Igazgatóság 2016. március 1-től beindítja új Call Centerét, melyet az eddig az Operátori Szolgálat telefonmellékeként ismert 6800-as melléken lehet elérni (Azon területekről, ahonnan nem lehet közvetlenül egyetemi melléket hívni, az Egyetem egy központi számát pl. 411-6500 hívva lehet elérni ezen időponttól Call Centerünket.)

A Call Center létrehozása egy következő lépés az IIG azon feladatának, amely az Egyetem új Szervezeti és Működési Rendjébe is belekerült, azaz, hogy az Egyetem karainak munkatársainak közvetlen informatikai támogatását megszervezzük (kivétel az Informatikai Kar, illetve a Természettudományi Kar szervezeti egységei önkéntesen csatlakozhatnak).

Jelenleg közvetlen informatikai támogatást nyújtunk a Szerb utcában és az Egyetem téren (Kancellári Kabinet, Rektori Kabinet, Rektori Koordinációs Központ azon munkatársai, akik a Szerb u-ban vagy az Egyetem téren találhatók); a Társadalomtudományi Karon, a Bölcsészettudományi Karon és a PPK Bogdánffy úti telephelyén.

A Call Centert felhívva március 1-től egy egyszerű nyomógomb választásos menü fogadja majd a hívókat. A közvetlen támogatással ellátott területek munkatársai diszpécsereinknél jelezhetik igényeiket, jelenthetnek be hibákat (1-es gomb). Azon területek munkatársainak, ahol az IIG közvetlen támogató csoportja nem alakult meg, vagy az Egyetem hallgatóinak továbbra is az Operátori Szolgálat munkatársai nyújtanak segítséget (2-es gomb).

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2016.02.23.   :.