Webmail Telefonkönyv ELTE - Dolgozói Önkiszolgáló Portál Ügyfélkapu

Változás az otthoni gépek vírusvédelmében

A VirusBuster vírusvédelmi termékeit kivezeti a piacról és a hozzá kapcsolódó szolgáltatásait megszünteti, így az Egyetem váltásra kényszerült. A tesztelések alapján a választás a Sophos termékcsaládjára esett.

A Sophos Endpoint Protection termékének otthoni felhasználására 2014. május 12-ig minden ELTE-polgár jogosult, azaz minden jogviszonnyal rendelkező hallgató, oktató és nem oktató dolgozó. A telepítő elérhető az https://szoftver.elte.hu/files/Sophos_otthoni/ címen IIG/Caesar-azonosítóval (dolgozók esetén ez megegyezik a DÖR-ben használt felhasználónévvel és jelszóval).

Telepítés előtt kérjük, távolítsa el gépéről a korábbi VirusBuster (vagy egyéb) víruskereső programot. A Sophos vírusvédelem az ELTE jogviszonnyal rendelkező személy összes gépére telepíthető, azonban egyetemi gépére ezt a verziót ne telepítse. Az egyetemi gépekre a telepítést - igény esetén - a helyi rendszergazdák végzik majd el.

Amennyiben ezzel kapcsolatos kérdése van, forduljon Operátori Szolgálatunkhoz.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2014.02.05.   :.

SPSS megállapodás
Aláírásra került az SPSS statisztikai szoftvercsomag használatára vonatkozó új, 2019. október 31-ig érvényes megállapodás. Részletek »

© 2 0 1 8  E L T E  I n f o r m a t i k a i  I g a z g a t ó s á g  ( I I G ) .  M i n d e n  j o g  f e n n t a r t v a .
Titkárság – Cím :: ELTE IIG 1053 Budapest, Kecskeméti utca 10-12.   •   Telefon: 1 411 6950   •
Diszpécserek – Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány. 1/A.    •    Telefon: 1 372 2500 /6800    •
Email: operator@elte.hu    •    Web: Call center