Webmail Telefonkönyv ELTE - Dolgozói Önkiszolgáló Portál Ügyfélkapu

Interaktív sugó a Caesar szolgáltatásokról

Tájékoztatjuk felhasználóinkat új szolgáltatásunkról, melynek segítségével megtekinthetők a személyes azonosítójukhoz (azaz Caesar-azonosítójukhoz) tartozó szolgáltatások és az ezekkel kapcsolatos legfontosabb beállítási lehetőségek.

A felület az info.caesar.elte.hu.címen érhető el.

Az információs panel segítségével megtekinthetik levelezési beállításaikat (e-mail címek és megosztott postafiókok), lekérhetik virtuális webszervereik adatait , illetve elvégezhetik az azokhoz tartozó adatbázisok adminisztrációját.

Az adatbázisok webes szerkeszthetősége miatt 2012. március 26-án megszűnt a MySQL adatbázis-szerver ELTENETről való elérhetősége, helyette az info.caesar.elte.hu honlapon keresztül történő adminisztrációt javasoljuk.

A fentiekkel kapcsolatos kérdésekkel és kérésekkel forduljanak Operátori Szolgálatunkhoz..

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2013.01.29.   :.

SPSS megállapodás
Aláírásra került az SPSS statisztikai szoftvercsomag használatára vonatkozó új, 2019. október 31-ig érvényes megállapodás. Részletek »

© 2 0 1 8  E L T E  I n f o r m a t i k a i  I g a z g a t ó s á g  ( I I G ) .  M i n d e n  j o g  f e n n t a r t v a .
Titkárság – Cím :: ELTE IIG 1053 Budapest, Kecskeméti utca 10-12.   •   Telefon: 1 411 6950   •
Diszpécserek – Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány. 1/A.    •    Telefon: 1 372 2500 /6800    •
Email: operator@elte.hu    •    Web: Call center