Webmail Telefonkönyv ELTE - Dolgozói Önkiszolgáló Portál Ügyfélkapu

VPN vs. Stunnel

Előfordulhat, hogy vannak olyan honlapok, elektronikus újságok, programok leltöltő helyei, amelyeket az ELTE hálózatából el lehet érni, de az otthoni hálózatról nem tudunk elérni. (Ilyen például az EISZ., JSTOR) Ekkor érdemes használni a Stunnel vagy a VPN szolgáltatásunkat.

Mind a két szolgáltatásunk ugyanúgy megfelel arra a célra, hogy otthonról elérjék az ELTE hálózatára korlátozott anyagokat.

A VPN szolgáltatásunkat kizárólag oktatók tudják igénybe venni. A szolgáltatásról bővebben itt, az IIG honlapján olvashatnak.
VPN azonosítót igényelni az Ügykezelő honlapján lehet.

A Stunnel szolgáltatást oktatók és hallgatók is egyaránt igénybe vehetik. Csupán Caesaros azonosító szükséges hozzá. A Caesaros azonosító elkészíthető az Ügykezelő honlapján.
A szolgáltatásról, illetve a beállításokról pedig itt, az IIG honlapján olvashatnak.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2011.02.16.   :.

SPSS megállapodás
Aláírásra került az SPSS statisztikai szoftvercsomag használatára vonatkozó új, 2019. október 31-ig érvényes megállapodás. Részletek »

© 2 0 1 8  E L T E  I n f o r m a t i k a i  I g a z g a t ó s á g  ( I I G ) .  M i n d e n  j o g  f e n n t a r t v a .
Titkárság – Cím :: ELTE IIG 1053 Budapest, Kecskeméti utca 10-12.   •   Telefon: 1 411 6950   •   Fax: 1 411 6734    •
Diszpécserek – Telefon: 1 411 6500 /6800    •    Info: Call center