VPN vs. Stunnel

Előfordulhat, hogy vannak olyan honlapok, elektronikus újságok, programok leltöltő helyei, amelyeket az ELTE hálózatából el lehet érni, de az otthoni hálózatról nem tudunk elérni. (Ilyen például az EISZ., JSTOR) Ekkor érdemes használni a Stunnel vagy a VPN szolgáltatásunkat.

Mind a két szolgáltatásunk ugyanúgy megfelel arra a célra, hogy otthonról elérjék az ELTE hálózatára korlátozott anyagokat.

A VPN szolgáltatásunkat kizárólag oktatók tudják igénybe venni. A szolgáltatásról bővebben itt, az IIG honlapján olvashatnak.
VPN azonosítót igényelni az Ügykezelő honlapján lehet.

A Stunnel szolgáltatást oktatók és hallgatók is egyaránt igénybe vehetik. Csupán Caesaros azonosító szükséges hozzá. A Caesaros azonosító elkészíthető az Ügykezelő honlapján.
A szolgáltatásról, illetve a beállításokról pedig itt, az IIG honlapján olvashatnak.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2011.02.16.   :.